Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

1 Górski Bieg Służb Mundurowych

Mateusz Wolnik z czasem 01:03:34 na dystansie 15 km wygrał I Górski Bieg Służb Mundurowych w Głuchołazach. W kategorii kobiet na 15 km najlepiej pobiegła Ilona Woźniak, która uzyskała czas 01:22:36.

Na dystansie 10 km zwycięzcą biegu został Piotr Jaśtal z czasem 00:39:47. Najlepszą kobietą została Anna Waliduda, która przebiegła trasę o dystansie 10 km w czasie 00:51:53.

W zawodach, łącznie wzięło udział 120 zawodników.

Przypomnijmy, trasę biegu ułożył Mistrz Świata w Biegach Górskich Bartłomiej Przedwojewski Bart Przedwojewski Athlete: https://www.facebook.com/BartlomiejPrzedwojewskiFanPage.

Zawodnicy do wyboru mieli dwa dystanse: 

Trasa biegu została oznakowana i zabezpieczona przez BiegOpolskiTeam 3 x KOPA.

BIEG 10 KM
BIEG 10 KM - MĘŻCZYŹNI

Najlepszy czas w biegu na 10 km - JAŚTAL PIOTR

KLAS. MUNDUROWI KAT. MĘŻCZYŹNI 10 KM

  1. JAŚTAL PIOTR
  2. KOŁACZEK HUBERT
  3. MASTYGA ANDRZEJ
  4. MAZURCZAK PIOTR
  5. CHŁAP IRENEUSZ

KLAS. NIEMUNDUROWI KAT. MĘŻCZYŹNI 10 KM

  1. WRÓBEL PATRYK
  2. SESTAK RADIM
  3. ŁOBOS MAREK
  4. KAMIŃSKI ARTUR
  5. PACA MACIEJ

BIEG 10 KM - KOBIETY
Najlepszy czas w biegu na 10 km - WALIDUDA ANNA

KLAS. MUNDUROWI KAT. KOBIETY 10 KM

  1. WALIDUDA ANNA
  2. RYGALA ANNA
  3. KASPRZYK EWELINA
  4. KARPIEL KATARZYNA
  5. SOLICH MONIKA

KLAS. NIEMUNDUROWI KAT. KOBIETY 10 KM

  1. MATNER ANITA
  2. WRÓBEL BARBARA
  3. STAWIŃSKA AGATA
  4. SZNAJDER JOANNA
  5. PAWLIK AGNIESZKA

BIEG 15 KM
BIEG 15 KM - MĘŻCZYŹNI
Najlepszy czas w biegu na 15 km - WOLNIK MATEUSZ

KLAS. MUNDUROWI KAT. MĘŻCZYŹNI 15 KM

  1. WOLNIK MATEUSZ
  2. SMOLIŃSKI MARCIN
  3. MALCZEWSKI DANIEL
  4. STASZYK MICHAŁ
  5. BOGDAŁ PAWEŁ

KLAS. NIEMUNDUROWI KAT. MĘŻCZYŹNI 15 KM

  1. SOBCZAK DANIEL
  2. LANGER SEBASTIAN
  3. BUCHERT FILIP
  4. CZAK TOMASZ
  5. LUZAR RAFAŁ

BIEG 15 KM - KOBIETY
Najlepszy czas w biegu na 15 km - ILONA WOŹNIAK

KLAS. MUNDUROWI KAT. KOBIETY 15 KM

  1. WOŹNIAK ILONA
  2. BAJSAROWICZ MARLENA
  3. MIESZCZAK WIOLA
  4. HISZPAŃSKA ANNA

KLAS. NIEMUNDUROWI KAT. KOBIETY 15 KM

  1. KOWALIK ANNA
  2. MILIŃSKA LILIANNA
  3. LESZCZYŃSKA-BOGDAŁ DOMINIKA
  4. ZDEB BARBARA
  5. OGIELA EDYTA

NAJLEPSI REPREZENTANCI POSZCZEGÓLNYCH SŁUŻB
BIEG 10 KM - MĘŻCZYŹNI:

NAJLEPSZY FUNKCJONARIUSZ SŁUŻBY WIĘZIENNEJ - SKÓRZEWSKI PRZEMYSŁAW
NAJLEPSZY REPREZENTANT PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - MAZURCZAK PIOTR
NAJLEPSZY REPREZENTANT WOSKA POLSKIEGO - JAŚTAL PIOTR
NAJLEPSZY FUNKCJONARIUSZ POLICJI - ŚLEMP ŁUKASZ

BIEG 10 KM - KOBIETY:
NAJLEPSZA REPREZENTANTKA WOJSKA POLSKIEGO - WALIDUDA ANNA
NAJLEPSZA FUNKCJONARIUSZKA SŁUŻBY WIĘZEINNEJ - KARPIEL KATARZYNA
NAJLEPSZA FUNKCJONARIUSZKA POLICJI - SOLICH MONIKA

BIEG 15 KM - MĘŻCZYŹNI:
NAJLEPSZY FUNKCJONARIUSZ SŁUŻBY CELNO-SKARBOWEJ - LUDWA STANISŁAW
NAJLEPSZY FUNKCJONARIUSZ SŁUŻBY WIĘZIENNEJ - BURY JAROSŁAW
NAJLEPSZY FUNKCJONARIUSZ STRAŻY GRANICZNEJ - BOGDAŁ PAWEŁ
NAJLEPSZY REPREZENTANT PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - STASZYK MICHAŁ
NAJLEPSZY REPREZENTANT OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ - SMOLIŃSKI MARCIN
NAJLEPSZY REPREZENTANT WOJSKA POLSKIEGO - MALCZEWSKI DANIEL
NAJLEPSZY FUNKCJONARIUSZ POLICJI - WOLNIK MATEUSZ

BIEG 15 KM - KOBIETY:
NAJLEPSZA FUNKCJONARIUSZKA STRAŻY GRANICZNEJ - MISZCZAK WIOLA
NAJLEPSZA FUNKCJONARIUSZKA POLICJI - WOŹNIAK ILONA

Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe koszulki i medale. Dla zwycięzców przygotowano puchary oraz nagrody finansowe. Nie zabrakło także niespodzianek od partnerów biegu: Salomon, Salomon Running, Suunto.

Bieg odbył się pod patronatem Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Organizację wydarzenia wsparła Grupa Azoty ZAK S.A. oraz Powiat Nyski.

Wersja XML