Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dni Głuchołaz

Szanowni Mieszkańcy,
pomimo trudnej sytuacji związanej z wojną na Ukrainie chcemy, żeby życie toczyło się normalnie.


Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami informuję, że Dni Głuchołaz - uroczyste obchody 800-lecia, odbędą się w terminie 10-12 czerwca 2022 r. W tych dniach w Głuchołazach będziemy gościć liczne delegacje. Planowana jest także uroczysta sesja Rady Miejskiej w Głuchołazach. Nie zabraknie wydarzeń kulturalnych i sportowych. Będzie to czas spotkań z przyjaciółmi i rodziną, których tak bardzo w ostatnim czasie nam brakuje. Będzie to także okazja do chwili wytchnienia, która jest niezbędna, by później móc dalej pracować i pomagać innym.

W piątek, 10 czerwca, planujemy piknik historyczny na dziedzińcu dawnego wójtostwa. Podczas imprezy nie zabraknie pokazów, występów i koncertów. W sobotę i niedzielę (11-12.06) spotkamy się w naszej Muszli Leśnej w Parku Zdrojowym. Tam do wspólnego świętowania 800-lecia Głuchołaz zaprosiliśmy gwiazdy estrady, znane z radia i telewizji, tak bardzo wyczekiwane zwłaszcza przez młodszą część mieszkańców naszej Gminy. Nie zabraknie również artystów rozpoznawalnych wśród starszej części publiczności. Zapowiada się więc wydarzenie, jakiego w Głuchołazach dawno nie było. Szczegółowy program przedstawimy w najbliższych tygodniach na plakatach zapowiadających uroczyste obchody 800-lecia Głuchołaz.

Natomiast w dniach 15-17 lipca zapraszam na XIV Międzynarodowy Festiwal Piosenki Turystycznej Kropka, który Gmina Głuchołazy zorganizuje tradycyjnie w Muszli Leśnej.

Zachęcam Państwa do śledzenia naszej strony internetowej www.glucholazy.pl oraz oficjalnego profilu na Facebooku. Tam będziemy publikować informacje dotyczące wspomnianych wydarzeń.

 

Z wyrazami szacunku
Edward Szupryczyński
Burmistrz Głuchołaz

Wersja XML