Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Informacja dotycząca Nieodpłatnych Porad Prawnych i Nieodpłatnego Pordnictwa Obywatelskiego

Rejestracja na wizytę nieodpłatnej porady prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego - 77 408 50 94 od poniedziałku do środy w godz. 09:00-11:00.

W związku z przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z wirusem COVID-19 informujemy, że od 14.12.2021 r. do odwołania zmienia się sposób udzielania  nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Powiecie Nyskim, w ten sposób, że jeden dzień tygodnia w poszczególnych punktach będzie przeznaczony na dyżur stacjonarny , natomiast w pozostałe dni nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie świadczone będą za pomocą środków porozumiewania się na odległość - telefonicznie (tzw. teleporady) oraz poza lokalami punktów.

O przywróceniu normalnej pracy punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego poinformujemy na stronie Starostwa Powiatowego w Nysie oraz Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa.

Informujemy, że po udzieleniu nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim  istnieje możliwość przekazania anonimowej opinii o udzielonej nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim  i przesłania jej na adres poczty elektronicznej lub listownie na adres Starostwa Powiatowego w Nysie, Wydział Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej ul. Piastowska 33, 48-300 Nysa.

Jednocześnie Powiat Nyski informuje, że jest także możliwość zarezerwowania terminu nieodpłatnej porady prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego lub nieodpłatnej mediacji samodzielnie, poprzez publiczną stronę internetową: np.ms.gov.pl 

Więcej informacji na stronie: darmowapomocprawna.ms.gov.pl

Wersja XML