Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nagrody dla najlepszych uczniów

Uroczyste wyróżnienie najlepszych uczniów w gminie Głuchołazy za wysokie wyniki w nauce w roku szkolnym 2020/2021

Z inicjatywy Burmistrza Głuchołaz Edwarda Szupryczyńskiego po raz osiemnasty odbywa się wyróżnienie uczniów,  którzy w roku szkolnym 2020/2021 osiągnęli najlepsze wyniki w nauce tj. średnią ocen 5,0 i powyżej oraz wzorowe zachowanie. 219 uczniów ze szkół podstawowych otrzymało stypendium za wysokie wyniki w nauce w wysokości 248 zł, listy gratulacyjne, medale oraz talony na lody. 50 uczniom ze szkół prowadzonych przez Stowarzyszenia stypendia za wyniki w nauce ufundowały Stowarzyszenia.

Uroczyste odczytanie nazwisk nagrodzonych uczniów odbyło się w czwartek, 24 czerwca, w Sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Głuchołazach. Uroczystość odbyła się z udziałem dyrektorów szkół. W spotkaniu uczestniczyli także: Stanisław Szul przewodniczący Komisji Oświaty i Kultury oraz Adam Łabaza przewodniczący Komisji Budżetu, Finansów i Rozwoju Gospodarczego Rady Miejskiej w Głuchołazach.

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!

 

Zobacz film z uroczystości (kliknij!).

 

PUBLICZNA  SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 1 W  GŁUCHOŁAZACH

1. Maciej Grubiak     

2. Robert Grubiak      

3. Julia Kopytek                    

4. Gracjan Piotrowski            

5. Artur Staliś

6. Zuzanna Alich       

7.  Kacper Bednarczyk

8. Paulina Gąsiorek

9. Franciszek Gola

10. Joanna Grabiec

11.  Wojciech Grocholski

12.  Zuzanna Hoc

13.  Kamil Hulka

14.  Lena Jakieła

15.  Anna Kondratowicz

16.  Natan Lemański

17.  Weronika Łukaszewska

18.  Jakub Marlikowski

19.  Natasza Molik

20.  Milena Wolak

21. Natalia Alasińska

22. Julia Bukowie

23. Julia Cwyl

24.  Oliwia Łydka

25. Amelia Majka

26.  Wiktor Marek

27.  Nikola Nycz

28.  Martyna Powirska

29. Emilia Rogalska

30. Maciej Sajdak

31.  Bartosz Zamojski

32.  Dawid Cempel

33.  Kacper Duchnowski

34.  Kinga Kleczkowska

35. Magdalena Kmiecik

36.  Dawid Kobza

37.  Wiktoria Krystkiewicz

38.  Anna Kwoka

39.  Tymoteusz Wantuch

40.  Mateusz Winiarski

41. Małgorzata Biały

42. Alan Budyk

43.  Tomasz Gądek

44. Maja Kurzyp

45. Tymoteusz Pyrzyk

46. Gabriela Toczek

47.  Florian Tomaszewski 

48. Hanna Dynysiuk

49. Wiktoria Kozicka

50. Hanna Łucka

51.  Aleksandra Makowiec

52.  Patryk Bębenek

53.  Amelia Kaczor

54.  Bartosz Kopacki

55.  Weronika Korczak

56.  Paulina Kowalska

57.  Roksana Narolska

58.  Kacper Nowak

59.  Oliwia Skowronek

60.  Bartosz Strusiński

61. Zuzanna Woźniak

62. Kacper Żurek

63.   Jennifer Domagalska                            

64.  Hubert Kocuba               

65.  Konstanty Kondratowicz

66. Jakub Malarczyk

67.  Nicola Stecko

68. Magdalena Walkiewicz

69. Natan Sabaj

70. Patryk Stadnik

71.  Mikołaj Wolny

72.  Natalia Bromblik

73.  Natan Cyunel

74.  Julia Jankowska

75.  Maja Rypińska

76.  Patryk Rypiński

77.  Nikola Hyra

78.  Roksana Klimek

79.  Jakub Kowalski

80.  Łukasz Młynarczyk

81.  Patryk Olchawa

82.  Mateusz Sokołowski

83.  Bartosz Szeremeta

84.  Antoni Bocheński

85.  Oliwia Kisiel

 

PUBLICZNA  SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 2 W  GŁUCHOŁAZACH

1. Marcel Szacmajer

2.  Alicja Dudek

3. Amelia Migacz                  

4. Hanna Prętka         

5. Marcel Pross

6. Karolina Rzeszutko           

7.   Robert Sidor

8. Emilia Stec

9. Katarzyna Wiśniewska

10. Jan Wodała

11.  Filip Bereszko

12.  Emilia Prętka

13.  Bartosz Bogacz

14.  Oliwia Jaworska

15.  Zuzanna Kubowicz

16.  Barbara Moroz

17.  Anna Rychlewska

18.  Karolina Giza

19.  Klaudia Rachwał

20.  Ewa Tarasiuk

21. Kajetan Jaroń

22. Wiktoria Paszkowska

23. Jolanta Cichoń                 

24. Magdalena Fuks  

25. Amelia Kisiel

26. Maciej Kobza      

27.  Jan Tokarczyk

 

PUBLICZNA  SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 3 W  GŁUCHOŁAZACH

 1. Szymon Dudek

2.  Gabriel Gancarz

3. Wiktoria Gargol                

4. Aleksy Gondek      

5.   Aleksandra Iżycka

6. Aleksandra Janicka

7.  Filip Prostak

8. Anna Ślusarz

9. Tomasz Wiktor

10. Mikołaj Zapała

11.  Rafał Gaweł

12.  Oliwia Kanarska

13.  Karolina Lejawka

14.  Norbert Matyjasik

15.  Kajetan Nastasowski

16.  Otylia Oraczewska

17.  Patryk Sobociński

18.  Aleksandra Łukaszewska

19. Natalia Pawlik

20. Zofia Ptak

21. Patrycja Tarchała

22.  Milena Graca

23. Mikołaj Popyk                

24. Zuzanna Walków 

25.  Martyna Żuchowicz

26.  Aleksandra Bukowiec                

27.  Joanna Franas

28. Kacper Kobza

29. Karolina Marszałek

30. Hubert Migus

31.  Małgorzata Ostrowska

32.  Piotr Skowronek

33.  Milena Gospodarczyk

34.  Lena Kowalska 

35.  Aleksandra Lisoń

36.  Tomasz Lisoń

37.  Małgorzata Maćkowska

38.  Karolina Sznajder

39.  Lena Turska

40.  Kinga Witek

41.  Magdalena Szeremeta

 

PUBLICZNA  SZKOŁA  PODSTAWOWA W  BODZANOWIE

1. Tomasz Nowak

2.  Kacper Młyńczak

3. Patrycja Ziubrzyńska                    

4. Paweł Maciuch

5. Jakub Hutek

 

PUBLICZNA  SZKOŁA  PODSTAWOWA W  NOWYM ŚWIĘTOWIE

1.  Dominik Bezwerchny

2.  Łukasz Dołęga

3. Piotr Skokun

4. Emilia Stachów

5.  Julia Stachów

6. Maja Kłakowicz

7. Wiktoria Marków

8. Sandra Rychel

9. Wiktoria Wnęk

10. Anna Gucwa

11.  Kinga Wiewióra

  

PUBLICZNA  SZKOŁA  PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA ROZWOJU WSI BURGRABICE

 1. Wiktoria Grońska

2.  Julia Pachura

3. Szymon Ponikiewski

4. Paweł Poręba

5. Maja Gruszecka

6. Przemysław Gumienny

7. Amelia Hutyra

8. Julia Majoch

9. Zuzanna Nalepa

10. Kornelia Gaweł

 

PUBLICZNA  SZKOŁA  PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA ROZWOJU WSI JARNOŁTÓWEK

 1.  Natalia Kawalec

2.  Natan Malinowski

3. Oliwia Kulbaba

4. Matylda Okoniewska

5. Jagoda Motylska

6. Natalia Góra

7. Paulina Duźniak

8. Jakub Kawalec

 

PUBLICZNA  SZKOŁA  PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA ROZWOJU WSI STARY LAS

1.  Nikola Nicpoń

2.  Bartosz Marków

3.  Mikołaj Kossak

4. Filip Nawalany

5.  Alicja Zając

6.  Daria Konieczna

7.  Karol Gorzkowski

8. Martyna Skalna

9.   Magdalena Janus

10.  Emilia Katra       

11.  Laura Kowalska

 

 PUBLICZNA  SZKOŁA  PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA EDUKACYJNEGO „PRZYJAZNA SZKOŁA” GIERAŁCICE

1. Adam Kuś

2. Aleksander Miłaszewicz

3. Antoni Misiarz

4. Julia Pochopień

5. Julia Delkowska

6. Anna Delkowska

7. Patryk Szeląg

8. Malwina Wandzel

 

PUBLICZNA  SZKOŁA  PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA ROZWOJU WSI MARKOWICE, POLSKI ŚWIĘTÓW, SUCHA KAMIENICA

1.  Malwina Burakowska

2.  Mikołaj Pelc

 

PUBLICZNA  SZKOŁA  PODSTAWOWA  STOWARZYSZENIA ROZWOJU I EDUKACJI „NASZA SZKOŁA” W SŁAWNIOWICACH

 1.  Alina Pross

2.  Nicole Górniak

 

PUBLICZNA  SZKOŁA  PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKOŁY W BISKUPOWIE

1.  Wiktoria Czajka

2.  Hubert Zając 

3.  Weronika Czykinowska

 

PUBLICZNA  SZKOŁA  PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA EDUKACYJNEGO „UŚMIECH DZIECKA” CHARBIELIN

1.  Aleksandra Jankowska

2.  Anna Paterak

3.  Marcel Tokarczyk

4.  Klaudia Kózka

5.  Patrycja Kózka

6.  Karolina Jankowska

 

 

Wersja XML