Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wyniki eliminacji gminnych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2020/2021

Od dnia 19 stycznia 2021 r. do dnia 29 stycznia 2021 r. na terenie Gminy Głuchołazy odbyły się Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych  - etap gminny. 117 uczniów ze szkół podstawowych wzięło udział w dziewięciu konkursach przedmiotowych tj: Konkursie Polonistycznym, Języka Angielskiego, Języka Niemieckiego, Konkursie Matematycznym, Historycznym, Geograficznym, Biologicznym, Chemicznym oraz Fizycznym.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:

  1. Konkurs Języka Angielskiego - 2 uczniów: z Publicznej Szkoły Podstawowej  Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach i  Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Bodzanowie,
  2. Konkurs Biologiczny - 1 uczennica: z  Publiczne Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Edukacyjnego „Uśmiech Dziecka” w Charbielinie.
Nazwa konkursu Nazwa szkoły

Konkurs
Polonistyczny

I miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach
II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach
III miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Biskupowie
III miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego   w Głuchołazach

Konkurs Języka Angielskiego

I miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach
II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bodzanowie
III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju i Edukacji „Nasza Szkoła” w Sławniowicach

Konkurs Języka Niemieckiego

I miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im.  im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach
II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach
III miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach

Konkurs
Historyczny

I miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach
II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach
III miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

Konkurs
Geograficzny

I miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach
II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach
III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Przyjazna Szkoła” w Gierałcicach

Konkurs
Biologiczny

I miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Uśmiech Dziecka” w Charbielinie
II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek
III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach

Konkurs
Matematyczny

I miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Uśmiech Dziecka” w Charbielinie
II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Markowice, Polski Świętów, Sucha Kamienica
III miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach
III miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach

Konkurs
Chemiczny

I miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Uśmiech Dziecka” w Charbielinie
II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach
III miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

Konkurs
Fizyczny

I miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Uśmiech Dziecka” w Charbielinie
II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach
II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa  im. Tadeusza Kościuszki w Bodzanowie
III miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im.  im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

 

Wersja XML