Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Stypendia sportowe przyznane

Z inicjatywy Burmistrza Głuchołaz po raz czternasty wręczane są stypendia sportowe dla uczniów którzy w 2020 roku  otrzymali ocenę z zachowania minimum dobrą oraz zdobyli medal minimum mistrzostw województwa opolskiego lub wyżej w zawodach  Szkolnego Związku Sportowego lub oficjalnych zawodach okręgowych związków sportowych i stowarzyszeń należących do Opolskiej Federacji Sportu.

Oficjalne odczytanie wyróżnionych i nagrodzonych sportowców odbyło się w środę, 10 lutego w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Głuchołazach.

Spotkanie ze względu na pandemię nie miało formy tradycyjnej gali sportu i odbyło się bez udziału sportowców, rodziców, nauczycieli oraz kadry trenerskiej. Jednak jego charakter było oficjalny i uroczysty.

Udział w nim wzięli: Burmistrz Głuchołaz Edward Szupryczyński, Przewodniczący Rady Miejskiej w Głuchołazach Mariusz Migała, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Klaudia Pach Gomulnicka, Naczelnik Wydziału Oświaty Krystyna Kubiszyn, Naczelnik Wydziału Promocji, Turystyki i Sportu Bartosz Bukała, Prezes Szkolnego Związku Sportowego Kazimierz Zając oraz Gminny Koordynator Sportu Szkolnego Wiesław Niziołek.

Stypendium sportowe przyznano 42 uczniom ze szkół, dla których Gmina Głuchołazy jest organem prowadzącym. Najlepszym sportowcom ze szkół prowadzonych przez Stowarzyszenia, stypendium sportowe dla pięciorga uczniów ufundowały Stowarzyszenia tj.: Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Burgrabice, Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Uśmiech Dziecka” w Charbielinie, Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Markowice, Polski Świętów, Sucha Kamienica oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego Rozwoju i Edukacji „Nasza Szkoła” w Sławniowicach.

Link do filmu: https://www.facebook.com/MiastoGlucholazy/videos/228849052239470

 

STYPENDIA  ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 
 W 2020 ROKU

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W GŁUCHOŁAZACH

1 Jakub Zachara       MULKS JUVENIA
2 Zuzanna Hoc MULKS JUVENIA
3 Jakub Kowalski      MULKS JUVENIA
4 Weronika Korczak MULKS JUVENIA
5 Amelia Kaczor MULKS JUVENIA
6 Piotr Tarchała MULKS JUVENIA
7 Konrad Serafin HATTRICK
8 Kacper Iwanowicz HATTRICK
9 Jakub Kawka HATTRICK
10 Kacper Nowak        HATTRICK
11 Błażej Szeląg           HATTRICK
12 Dawid Cempel        HATTRICK
13 Fabian Szeląg          HATTRICK
14 Maciej Setlak Klub Karate RONIN
15 Alan Budyk Klub Karate RONIN
16 Milena Wolak          Klub Karate RONIN

 

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JÓZEFA WYBICKIEGO W GŁUCHOŁAZACH

1 Oliwia Jaworska MULKS JUVENIA
2 Dawid Łopott HATTRICK
3 Kamil Pędzich HATTRICK
4 Hubert Juraniec     HATTRICK
5 Zofia Studzienna Klub Karate RONIN
6 Dominik Garnek Klub Karate RONIN
7 Marcel Szacmajer Klub Karate RONIN
8 Alicja Dudek Klub Łuczniczy

 

PUBLICZNA SZKOŁA NR 3 IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W GŁUCHOŁAZACH

1 Amelia Gargol Szkoła, Klub Tenisa Stołowego
2 Wiktoria Gargol     Szkoła, Klub Tenisa Stołowego
3 Julia Gracz MULKS JUVENIA
4 Piotr Skowronek HATTRICK
5 Damian Walczak HATTRICK
6 Patryk Drabiec HATTRICK
7 Kewin Chwastyk HATTRICK
8 Artur Malasiewicz HATTRICK
9 Wiktor Hapek HATTRICK
10 Miłosz Sznajder HATTRICK
11 Tymoteusz Zejer HATTRICK
12 Mikołaj Bukała HATTRICK
13 Dawid Baran HATTRICK
14 Lena Pasiut Klub Łuczniczy
15 Gabriel Gancarz Klub Łuczniczy
16 Filip Prostak Klub Łuczniczy
17 Malwina Małczyk Klub Karate RONIN

 

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W BODZANOWIE

1 Jakub Hutek HATTRICK

 

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA ROZWOJU WSI BURGRABICE

1 Kacper Juraszek Szkoła, Klub Karate RONIN
2 Julia Pachura Szkoła, Klub Karate RONIN

 

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA EDUKACYJNEGO "UŚMIECH DZIECKA" W CHARBIELINIE

1 Daniel Zadrożny Klub Łuczniczy

 

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA  ROZWOJU WSI MARKOWICE, POLSKI ŚWIĘTÓW, SUCHA KAMIENICA

1 Piotr Grochoła Klub Karate RONIN

 

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA ROZWOJU I EDUKACJI "NASZA SZKOŁA" W SŁAWNIOWICACH

1 Karol Rieger Klub Karate RONIN

 

WYRÓŻNIENIE BURMISTRZA GŁUCHOŁAZ

KLUB KARATE RONIN

  1. Aleksandra Pietrzykowska
  2. Wiktor Głuch    

MEDALE I DYPLOMY

MULKS JUVENIA

  1. Nikola Pabjanek
  2. Jakub Adamczyk
  3. Filip Wolak
  4. Julia Grubiak

KLUB ŁUCZNICZY

  1. Mateusz Szumowski        
  2. Gabriela Czechowska
     

 

 

 

 

Wersja XML