Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zaproszenie na Opolski Kongres Młodzieżowy

Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego zaprasza do udziału w Opolskim Kongresie Młodzieżowym, który odbywać się będzie już po raz drugi!

Tym razem oprócz radnych młodzieżowych rad oraz przedstawicieli organizacji młodzieżowych wydarzenie będzie otwarte dla reprezentantów samorządów szkolnych, młodych wolontariuszy oraz aktywnych lokalnie młodych liderów.

Kongres organizowany jest w ramach projektu "Inspirują - decydują! Rozwój partycypacji młodzieżowej na Opolszczyźnie", który realizowany jest przez Stowarzyszenie "Europa Iuvenis" z Opola.

Celem całego projektu jest zwiększenie stopnia aktywnego i świadomego uczestnictwa młodych ludzi w życiu publicznym na terenie województwa opolskiego.

Projekt obejmuje przede wszystkim długofalowy program wsparcia dla młodzieżowych rad poprzez objęcie ich indywidualnym tutoringiem. Ma on charakter pilotażowy, po jego zakończeniu oraz ewaluacji planowana jest kontynuacja działań w szerszym zakresie.

Podczas Kongresu odbędą się m.in. warsztaty tematyczne, minitargi zawodowe, debata na temat najistotniejszych wyzwań dla młodzieży w regionie, world cafe pozwalające na wymianę doświadczeń z udziałem gości specjalnych, wspólny wieczorny program integracyjny.

START: 23.10.2020, 10:00, Urząd Marszałkowski Woj. Opolskiego, ul. Ostrówek 5-6, Opole;

KONIEC: 25.10.2020, 12:00-13:00, okolice parkingu przy Toropolu, Barlickiego 13, Opole;

Noclegi oraz program sobotnio-niedzielny odbywać się będą w OW Jowisz, Harcerska 2, Turawa.

 

PDFII Opolski Kongres Młodzieżowy (181,77KB)

Wersja XML