Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Strażak ochotnik Mistrzem Polski w Szachach

Przez 6 dni, od wtorku do niedzieli, 35 szachistów reprezentujących 6 służb mundurowych rywalizowało o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski Służb Mundurowych w Szachach.

Tytuł Mistrza Polskie zdobył Mateusz Tustanowski reprezentujący Ochotniczą Straż Pożarną w Wierzbcu.

(zobacz wyniki - kliknij!)

Dodatkowo w ramach zawodów zawodnicy rywalizowali o tytuł Mistrza Polski w rozwiązywaniu zadań oraz w grze błyskawicznej.

W tej kategorii najlepszy okazał się również Mateusz Tustanowski (rozwiązywanie zadań). Natomiast w grze błyskawicznej najlepszy był Robert Tustanowski (prywatnie tato Mateusza).

Nagrodzone zostały także najlepsze drużyny mistrzostw:

(zobacz szczegółowe wyniki - kliknij!)

Nagrody zwycięzcom podczas uroczystego zakończenia turnieju wręczyli: Burmistrz Głuchołaz Edward Szupryczyński, kpt. Sylwia Szpak reprezentująca Komendanta Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu,  ppłk Andrzej Mudrak reprezentujący Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Opolu, mł. bryg. Marcin Skalny reprezentujący Komendanta Wojewódzkiego PSP w Opolu, kpt. Artur Pikuła reprezentujący Dyrektora Okręgowego Służby więziennej w Opolu, mł. insp. Edward Flaga reprezentujący Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu, Bartosz Bukała naczelnik Wydziału Promocji Turystyki i Sportu UM w Głuchołazach.

Nad prawidłowym przebiegiem mistrzostw czuwali Ryszard Kowal z Wydziału Promocji Turystyki i Sportu UM w Głuchołazach oraz sędzia główny Jacek Matlak.

Dodajmy, że organizatorem Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Szachach był Urząd Miejski w Głuchołazach.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Wersja XML