Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zapraszamy na Basen

Od soboty, 27 czerwca, można korzystać z Kompleksu Rekreacyjnego nad Białką. Warto zapoznać się z nowymi wytycznymi.

Z powodu ograniczenia przepisami obecnego prawa ilości osób jednocześnie przebywających na obiekcie wprowadzamy podział na 4,5 godzinne tury przy zmniejszonej cenie biletu, aby w ten sposób jak najwięcej osób skorzystało z obiektu. Przerwa godzinna ułatwi bezpieczną i bezkontaktową wymianę użytkowników oraz zapewni czas na dezynfekcję. Wcześniejsze otwarcie kas nie skróci klientom czasu plażowania na stanie w kolejce.

Chcielibyśmy, aby Państwa czas spędzony na kąpielisku upływał na wypoczynku i relaksie, dlatego apelujemy o stosowanie się do zaleceń i próśb personelu. Szczególnie apelujemy do uczestników tury dopołudniowej, aby po zamknięciu niecki basenowej o godz. 14.30 sprawnie opuścić obiekt mając na to 20 – 25 minut, tak abyśmy mogli zgodnie z planem i bez opóźnień obsłużyć klientów tury popołudniowej. Niezależnie od zasad na obiekcie prosimy o pamiętaniu o zaleceniach GIS dla obywateli, a w szczególności o zachowaniu dystansu społecznego.
Mamy nadzieję, że pogoda w sezonie letnim dopisze i zapraszamy na kąpielisko.

ZASADY KORZYSTANIA Z KĄPIELISKA „NAD BIAŁKĄ” NA CZAS PANDEMII

1. Dostęp do kąpieliska będzie możliwy w dwóch turach:

2. W każdej turze ilość uczestników będzie ograniczona do 450 osób, ilości wynikającej z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

3. Każdy uczestnik dostanie wodoodporną opaskę w kolorze przypisanym w danym dniu i turze. Noszenie założonych opasek jest obowiązkowe. Klienci bez założonej opaski zostaną wyproszeni poza teren kąpieliska.

4. Pomiędzy turami nastąpi godzinna przerwa (14.30 – 15.30) w czasie której:

5. W celu usprawnienia płynności sprzedaży biletów kasy będą czynne do pół godziny przed każdą turą.

6. Aktualny cennik kąpieliska:

Brak opisu obrazka

Wersja XML