Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

129 uczniów dostało stypendium Burmistrza

W roku szkolnym 2019/2020 129 uczniów ze szkół podstawowych, dla których gmina Głuchołazy jest organem prowadzącym otrzymało stypendium za wysokie wyniki w nauce.

Nagrodę w wysokości 248 zł otrzymali uczniowie klas VI - VIII, posiadający średnią ocen 5,0 i powyżej oraz wzorowe zachowanie.

Rok szkolny 2019/2020, a zwłaszcza jego drugi semestr był wyjątkowy i trudny. Ze względu na pandemię od marca uczniowie i nauczyciele pracowali zdalnie. Taka forma nauki była wyzwaniem, przed którym zostali postawieni także rodzice.

- Dziś możemy stwierdzić, że wspólnymi siłami rodziców, uczniów i nauczycieli udało się zrealizować program nauczania, a uczniowie pomimo nietypowych warunków osiągnęli wzorowe wyniki w nauce. Dziękujemy za to Wam wszystkim – mówi Edward Szupryczyński Burmistrz Głuchołaz.

- Dziękujemy rodzicom i nauczycielom za trud, pomoc, wsparcie i motywowanie uczniów w czasie zdalnej nauki. Uczniom natomiast dziękujemy za zaangażowanie i dostosowanie się do zajęć lekcyjnych w formie live oraz pracy zdalnej – dodaje Mariusz Migała Przewodniczący Rady Miejskiej w Głuchołazach.

Choć w tym roku ze względu na pandemię uroczystych akademii z okazji zakończenia roku szkolnego nie było, to jednak wszystkie szkoły w Gminie Głuchołazy przekazały swoim uczniom świadectwa życząc udanych wakacji.

My także życzymy bezpiecznego wypoczynku, który pozwoli zregenerować siły i z jeszcze większą energią rozpocząć nowy rok szkolny 2020/2021.

 

LISTA STYPENDYSTÓW

 

PUBLICZNA  SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 1 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO
W  GŁUCHOŁAZACH

  1. Hanna Dynysiuk
  2. Aleksandra Makowiec
  3. Miłosz Jankowski
  4. Paulina Kowalska
  5. Zuzanna Woźniak
  6. Weronika Korczak
  7. Lena Osiadły
  8. Roksana Narolska
  9. Emilia Rajca
  10. Bartosz Strusiński
  11. Zuzanna Zych
  12. Karolina Szczędzina
  13. Oliwia Skowronek
  14. Jennifer Domagalska
  15. Hubert Kocuba
  16. Konstanty Kondratowicz
  17. Jakub Malarczyk
  18. Nicola Stecko
  19. Magdalena Walkiewicz
  20. Natan Sabaj
  21. Patryk Stadnik
  22. Wiktoria Kozicka
  23. Marcela Kukiełka
  24. Nikola Hyra
  25. Hanna Łucka
  26. Patryk Bębenek
  27. Amelia Kaczor
  28. Bartosz Kopacki
  29. Kacper Nowak
  30. Kacper Żurek
  31. Bruno Wolak
  32. Oliwier Bias
  33. Olimpia Buchczyk
  34. Mateusz Kowalczyk
  35. Natalia Bromblik
  36. Łukasz Młynarczyk
  37. Patryk Olchawa
  38. Mateusz Sokołowski
  39. Bartosz Szeremeta
  40. Antoni Bocheński
  41. Oliwia Kisiel
  42. Karolina Podlaska
  43. Emilia Szeląg
  44. Amelia Buska
  45. Aleksandra Gąsiorek
  46. Piotr Pluta
  47. Weronika Prościak
  48. Przemysław Gumienny

 

PUBLICZNA  SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 2 IM. JÓZEFA WYBICKIEGO 
W GŁUCHOŁAZACH

  1. Filip Bereszko
  2. Kinga Gawlik
  3. Bartosz Nogaj
  4. Emilia Prętka
  5. Bartosz Bogacz
  6. Martyna De Cao
  7. Dominik Garnek
  8. Oliwia Jaworska
  9. Zuzanna Kubowicz
  10. Barbara Moroz
  11. Anna Rychlewska
  12. Klaudia Kazimierz
  13. Klaudia Rachwał
  14. Ewa Tarasiuk
  15. Kajetan Jaroń
  16. Natalia Gola
  17. Maja Krajczyńska
  18. Julia Śnieżek
  19. Paulina Tabaszewska
  20. Marcelina Tokarczyk
  21. Michał Mendrychowski
  22. Aleksandra Prostak

 

PUBLICZNA  SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 3 IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU
W GŁUCHOŁAZACH

  1. Mikołaj Popyk
  2. Milena Graca
  3. Aleksandra Tabiś
  4. Zuzanna Walków
  5. Hanna Sikora
  6. Bartosz Zieliński
  7. Weronika Świetlikowska
  8. Natalia Pawlik
  9. Patrycja Tarchała
  10. Zofia Ptak
  11. Aleksandra Łukaszewska
  12. Maja Pilarska
  13. Julia Ostaszyn
  14. Julia Pastucha
  15. Maja Stajak
  16. Alicja Studzińska
  17. Martyna Sztogryn
  18. Zofia Paliga
  19. Agata Budynek
  20. Zofia Charęza
  21. Joanna Frans
  22. Kacper Kobza
  23. Karolina Marszałek
  24. Hubert Migus
  25. Małgorzata Ostrowska
  26. Kinga Witek
  27. Lena Kowalska
  28. Małgorzata Maćkowska
  29. Oliwia Nietrzeba
  30. Tomasz Lisoń
  31. Julia Gracz
  32. Martyna Kanarska
  33. Laura Domańska
  34. Zuzanna Grosicka
  35. Jakub Zając
  36. Oliwia Bauch
  37. Weronika Radoń
  38. Kacper Tomaszewski
  39. Julia Wawok
  40. Paulina Wąsik

 PUBLICZNA  SZKOŁA  PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

W BODZANOWIE

  1. Julia Bartnik
  2. Daria Skowron
  3. Tomasz Nowak
  4. Patrycja Ziubrzyńska
  5. Kacper Młyńczak
  6. Oliwia Midor
  7. Justyna Tkaczyk
  8. Martyna Ogrodnik
  9. Natan Hatała

 

PUBLICZNA  SZKOŁA  PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA

W  NOWYM ŚWIĘTOWIE

  1. Roland Kobienia
  2. Wiktoria Marków
  3. Sandra Rychel
  4. Wiktoria Wnęk
  5. Anna Gucwa
  6. Kinga Wiewióra
  7. Łucja Badocha
  8. Jakub Dołęga
  9. Antoni Kwit
  10. Patryk Seretny
Wersja XML