Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

KTUKOL zaprasza na Rajd Górami Pogranicza

W tym roku, dostosowując się do aktualnie obowiązującego reżimu sanitarnego, Klub Turystyki Kolarskiej KTUKOL postanowił zorganizować wyjątkową edycję tradycyjnego Rajdu Górami Pogranicza Polsko - Czeskiego.
 

- Trzymając dystans i zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa i zdrowego rozsądku, mając na uwadze zdrowie  swoje i innych miłośników turystyki oraz aktywnego wypoczynku, tegoroczna propozycja projektu przebiegać będzie wyłącznie po szlakach turystycznych polskiej części naszego regionu - tłumaczy Eligiusz Jędrysek prezes klubu KTUKOL.
 

- Projekt Pradziad, Šerák i Biskupia Kopa zostaje "zamrożony" i poczeka na przyszły rok - dodaje Eligiusz Jędrysek.
 

Tegoroczna edycja specjalna imprezy została zaplanowana od 1 czerwca do 30 września lub do wyczerpania puli limitowanej serii medali pamiątkowych. Organizatorzy zastrzegają jednak, że mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną, istnieje możliwość zakończenie projektu w szybszym terminie.
 

Osoby zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu powinny zapisać się poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej organizatora: www.ktukol.pl. Tam można także pobrać kartę kontrolną, na której będzie można potwierdzić „zdobycie” wybranej (minimum jednej) góry.
 

- Nasz rajd przeprowadzony tylko po polskiej stronie pozwoli uczestnikom na nowo odkryć i docenić piękno naszego regionu. Będziemy także zachęcali uczestników do przesyłania zdjęć ze zdobytej Kopy Biskupiej czy Góry Parkowej (Chrobrego) - mówi Eligiusz Jędrysek.
 

- Ostrożnie i zgodnie z zaleceniami i rozporządzeniami, z nadzieją patrząc w przyszłość, próbujemy wracać do normalności i to jest głównym celem tegorocznej wyjątkowej edycji projektu Górami Pogranicza Polsko - Czeskiego - podsumowuje prezes klubu KTUKOL.
 

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej klubu: www.ktukol.pl. Tam także można zobaczyć projekt graficzny pamiątkowego medalu, który otrzymają uczestnicy wydarzenia.

 

Brak opisu obrazka   Brak opisu obrazka

Wersja XML